Dekanlar Tunceli’de toplanıyor

İLETİŞİM FAKÜLTELERİ DEKANLARI 19-21 EKİM 2023 TARİHLERİ ARASINDA TUNCELİ’DE TOPLANIYOR

2000 yılından bu yana her yıl düzenli olarak yapılan İletişim Fakülteleri Dekanları Toplantısının Otuz birincisi (31); Munzur Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığının ev sahipliğinde 19-21 Ekim 2023 (Perşembe-Cumartesi) tarihleri arasında Tunceli’de yapılacaktır. Munzur Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Kenan Peker hocamız, Munzur Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Aksoy ve ekibi toplantı ile ilgili hazırlıklara başladılar bile…

Muhteşem doğa güzellikleri ile tanınan Tunceli’de, dekanlarımız hem iletişim eğitiminin mevcut durumu ve geleceği ile ilgili değerlendirmelerde bulunacaklar, ilgili kamu kurum ve kuruluşlara öneri niteliğinde görüşlerini iletecekler hem de Tunceli İlinin güzelliklerini göreceklerdir.

Misafirlerimiz, 21 Ekim 2023 Cumartesi günü Pertek İlçesi Belediye Başkanı Sayın Ruhan Alan’ın sponsor olduğu bir tekne turuna katılacaklar, hem de sürpriz bir etkinliği de içeren bir program ile karşılaşacaklar.

Toplantıya katılmak isteyenlerin yol ve gece konaklama giderleri, katılımcıların kendileri tarafından karşılanması gerektiğini Sayın misafirlerimizin dikkatine sunuyoruz. Konaklama için anlaşmalı otel, kamu kurum ve kuruluş misafirhaneleri kullanılacaktır. Kalacak yerler bilahare belirlenecek ve bu sayfada ilan edilecektir.

İLDEK sayfamızda açılacak kayıt formunu toplantıya katılacak iletişim fakültesi kökenli Rektör/Rektör Yardımcıları (önceden bu görevi yürütenler dahil), Dekan/Dekan vekilleri (önceden bu görevleri yapanlar dahil) doldurmaları gerekecektir.

Tunceli’de Munzur Üniversitesinde sizleri bekliyoruz. Saygılarımızla.

İLDEK Konseyi

 

Yorum (1)

  • RobertAmemo| 21 Ekim 2023

    Hello,

    Warez music download private server https://0daymusic.org MP3, FLAC, LIVESETS, Music Videos.

    Team 0day

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir